|
Productdetails:
|
Materiaal: | Koolstofstaal met Epoxyhars | Dikte: | 8mm |
---|---|---|---|
Diameter: | 2200mm | Filtermedia: | Het kiezelzuurzand & activeert Koolstof |
Terugslag: | Automatisch | Systeemcontrole: | Automatische PLC |
Certificaat: | ISO9001/BV/GMC | ||
Markeren: | 10000T terugslag Mechanische Filter,8mm Dikke Terugslag Mechanische Filter |
10000T volledig Automatische terugslag Mechanische Filter
Wat is de filter van verschillende media?
De Miltimediafilter is een kinf van het gebruiken van kwartszand (kwartszand en antraciet of geactiveerde koolstof) als filtermiddel van de filter. Het moet één gebruiken of verscheidene van filtermiddel, onder bepaalde druk, maken concentraat door het middel, om onzuiverheden te verwijderen, om het doel van de filter te bereiken. De binnenkant van verpakking is bedrijf: kwartszand, antraciet steenkool.
De geactiveerde Koolstoffilter is de gemeenschappelijkste methode van behandeling voor dechlorering en verwijdering van kleur, geur, Organische onzuiverheden & Overblijvende chloor van water, door adsorptie van de samenstellingen die deze problemen veroorzaken.
De geactiveerde Koolstoffilter werkt door adsorptie. De adsorptie is direct verwant met de oppervlakte van de media. Deze grote oppervlakte levert een reusachtig adsorptiegebied voor organische evenals chloormolecules om vast te maken. Deze intermoleculaire aantrekkelijkheid tussen de koolstofoppervlakte en de substantie die wordt geadsorbeerd kan worden veranderd door de dichtheid van de koolstof te verhogen of door de afstand tussen de koolstofoppervlakte en de substantie te verminderen die worden geadsorbeerd.
DE FILTERproces VAN HET DRUKzand
Het ruwe water wordt overgegaan door de filter van het drukzand, worden de filtermedia gesteund op grintbed dat uit veelvoudige lagen Gesorteerd kwartszand, Fijn zand, Super fijne witte zand en kiezelstenen van progressief grotere grootte bestaat. Tijdens de filtratiecyclus behoudt de filtreerlaag het vuil en de opgeschorte deeltjes van het water en accumuleert binnen de filter het water en accumuleert binnen de filtreerlaag. Aangezien de filtratievooruitgang de filtermedia met behouden opgeschorte deeltjes wordt geladen wordt, resulteert dit in een ononderbroken verhoging van drukdaling over de filter, wanneer een vooraf bepaald niveau van de drukdaling de filter afsluiten is voor het schoonmaken wordt bereikt. die
ACHTERwas
Aangezien de filtratievooruitgang de filtermedia met behoudt de opgeschorte deeltjes wordt geladen wordt, resulteert dit in een ononderbroken verhoging van drukdaling over de filter, wanneer een vooraf bepaald niveau van de drukdaling de filter afsluiten is voor het schoonmaken wordt bereikt. die De filtermedia worden schoongemaakt door terugslagsysteem. Na het polijsten wordt de filter gespoeld met ruw water en na de vereiste waterkwaliteit wordt bereikt de filter wordt gezet terug in de dienst. Afhankelijk van de gefiltreerde waterkwaliteit het vereiste wordt polijsten of gedaan met ruw water of met gefiltreerd water.
De parameters van de filtertechnologie:
Het tarief van de filterfiltratie: 8 ~ 300m3/h
Terugslagtijd: 8 tot 10
Werkdruk: ≤ 0.6Mpa
Het spoelen filter hoofdverlies: 0,8
Waterafzet: 2-5mg/L
Waterinham: <10mg>
Waterafzet: <2mg>
Ontwerptemperatuur: 5 ~ 4000C
WIJD GEBRUIKT:
(1) het water behandelt voor elektrische centrale, chemisch product, papierfabricage, enz. vooraf
(2) voor landbouw het irrigeren systeem.
(3) watervoorbehandeling voor het levenswater.
(4) waterbehandeling voor zwembad.
(5) zij filtrerend systeem voor doorgevend water.
(6) de kleur verwijdert en vermindert troebelheid voor oppervlaktewater en ondergronds water.
(7) behandeling van afvalwater.
(8) metallurgie en de industrie.
Bedrijfsinformatie
Van de het Waterbehandeling van Foshanhongjun het Materiaalco., Ltd - de Professor van de Waterbehandeling
Van de het Waterbehandeling van Foshanhongjun het Materiaalco., Ltd is een professionele het materiaalfabrikant van de waterbehandeling met meer dan 15 jaar ervarings, zich specialiseert in het ontwerp van de waterbehandeling, vervaardiging, installatie, technologuontwikkeling en ook verkoopsteun in dit lin.
Onze filosofie is „Usig de meest geavanceerde technologie, het hoogste kwaliteit enginering en de beste de dienst hoogstens reasonale prijs“ verstrekt.
Wij verheugen ons op het samenwerken met u.
Contactpersoon: Ms. Candie Liang
Tel.: +8618823149433