Productdetails:
|
Functie: | Verwijder groot deeltjes, seston en colloïde, enz. | Diameter van: | 200mm tot 3000mm |
---|---|---|---|
Materiaal: | Roestvrij staal, FRP en koolstofstaal met voering | Het vullen Materiaal: | Van het van het kwartszand, antraciet en pyriet erts, enz. |
Interne druk: | 0.6MPa | Aansluiting: | De reeks verbindings of paralled verbinding |
Ventiel: | Automatisch (het ingevoerde veelvoud van Autotrol/van de Vlek) of handboek | Het schoonmaken: | Automatisch of Hand |
Controle: | Automatisch of Hand | certificaat: | ISO9001/BV/GMC |
Markeren: | De Waterfilter van verschillende media,industriële zandfilter |
zuiver waterproduct - het materiaal van de zandfilter
Dit materiaal wordt hoofdzakelijk gebruikt voor
1. Het verwijderen van grote deeltjes, seston en colloïde uit water voor het droppping van troebelheid
2.Applicable voor de voorbehandeling van divers water of primaire filter voor industrieel water van low quality
3.The de filtermedia zijn van het van het kwartszand, antraciet en pyriet erts, enz. dat volgens de werkelijke vragen zal worden geselecteerd
4.The de materiaalbijlage kan van glasvezel versterkt plastiek, het gevoerd staal van A3 plastiek en roestvrij staal worden gemaakt.
5.It past handcontrole en ingevoerde Autotrol/controle van de Vlek de veelvoudige klep toe.
Wat is de filter van verschillende media?
De Miltimediafilter is een kinf van het gebruiken van kwartszand (kwartszand en antraciet of geactiveerde koolstof) als filtermiddel van de filter. Het moet één gebruiken of verscheidene van filtermiddel, onder bepaalde druk, maken concentraat door het middel, om onzuiverheden te verwijderen, om het doel van de filter te bereiken. De binnenkant van verpakking is bedrijf: kwartszand, antraciet steenkool.
De geactiveerde Koolstoffilter is de gemeenschappelijkste methode van behandeling voor dechlorering en verwijdering van kleur, geur, Organische onzuiverheden & Overblijvende chloor van water, door adsorptie van de samenstellingen die deze problemen veroorzaken.
De geactiveerde Koolstoffilter werkt door adsorptie. De adsorptie is direct verwant met de oppervlakte van de media. Deze grote oppervlakte levert een reusachtig adsorptiegebied voor organische evenals chloormolecules om vast te maken. Deze intermoleculaire aantrekkelijkheid tussen de koolstofoppervlakte en de substantie die wordt geadsorbeerd kan worden veranderd door de dichtheid van de koolstof te verhogen of door de afstand tussen de koolstofoppervlakte en de substantie te verminderen die worden geadsorbeerd.
DE FILTERproces VAN HET DRUKzand
Het ruwe water wordt overgegaan door de filter van het drukzand, worden de filtermedia gesteund op grintbed dat uit veelvoudige lagen Gesorteerd kwartszand, Fijn zand, Super fijne witte zand en kiezelstenen van progressief grotere grootte bestaat. Tijdens de filtratiecyclus behoudt de filtreerlaag het vuil en de opgeschorte deeltjes van het water en accumuleert binnen de filter het water en accumuleert binnen de filtreerlaag. Aangezien de filtratievooruitgang de filtermedia die met behouden opgeschorte deeltjes wordt geladen wordt, resulteert dit in een ononderbroken verhoging van drukdaling over de filter, wanneer een vooraf bepaald niveau van de drukdaling de filter is gesloten voor het schoonmaken wordt bereikt.
ACHTERwas
Aangezien de filtratievooruitgang de filtermedia die met behoudt de opgeschorte deeltjes wordt geladen wordt, resulteert dit in een ononderbroken verhoging van drukdaling over de filter, wanneer een vooraf bepaald niveau van de drukdaling de filter is gesloten voor het schoonmaken wordt bereikt. De filtermedia worden schoongemaakt door terugslagsysteem. Na het polijsten wordt de filter gespoeld met ruw water en na de vereiste waterkwaliteit wordt bereikt de filter wordt gezet terug in de dienst. Afhankelijk van de gefiltreerde waterkwaliteit het vereiste wordt polijsten of gedaan met ruw water of met gefiltreerd water.
Contactpersoon: Ms. Candie Liang
Tel.: +8618823149433