Productdetails:
|
Pijpleidingsmateriaal: | UPVC, Stailess-Staal | membraan: | Hol Vezelmembraan |
---|---|---|---|
Functie: | Het water zuivert, Wateropslag | Voorwaarde: | Nieuwe |
proces: | Op maat | Voeding: | AC 220V/AC 380V/415V±5% 50 Herz/60HZ |
Markeren: | het systeem van het ultrafiltratiewater,ultrafiltratiewaterzuiveringsinstallatie |
Productnaam: Systeem van het de ultrafiltratiemembraan van de mineraalwater het holle vezel voor waterbehandeling
installatie
Productprofiel:
Ons het systeemgebruik van de membraanfiltratie ging holle vezel van ceramische technologieën vooruit die in buiten of binnenstebuiten de richting van stroom werken. Gezien de kleine die grootte van de membraanporie met deze technologieën wordt gebruikt, kan bevuilen wegens deposito van organische en anorganische samenstellingen op het membraan voorkomen als het ultrafiltratiesysteem niet behoorlijk wordt ontworpen en in werking gesteld. Daarom gebruiken wij het geautomatiseerde polijsten, luchtschuurbeurt en chemische het spoelen processen om het tarief van membraan te beperken die binnen aanvaardbare grenzen bevuilen. Het chemische schoonmaken is aangewend zodra het maximum trans membraandruk is bereikt, omvatten de Typische schoonmakende gebruikte agenten zuren, caustisch middel, capillair-actieve stoffen, enzymen en bepaalde oxidatiemiddelen die, die van membraanmateriaal afhangen en type bevuilen.
Gemeenschappelijke Toepassingen
De vergelijking van het soort membraan:
Holle Vezel | Spiraalvormig-wond | Ceramische Tubulair | Plaat en Kader | |
PH | 2-13 | 2-11 | 3-7 | |
Voerdruk (psi) | 9-15 | <30-120> | 60-100 | |
Terugslagdruk (Psi) | 9-15 | 20-40 | 10-30 | |
Temperatuur (°c) | 5-30 | 5-45 | 5-400 | |
Totaal Opgeloste Vaste lichamen (mg/l) | <1000> | <600> | <500> | |
Totaal Opgeschorte Vaste lichamen (mg/l) | <500> | <450> | <300> | |
Troebelheid (NTU) | <15> | <1> | <10> | |
Ijzer (mg/l) | <5> | <5> | <5> | |
Oliën en Vetten (mg/l) | <0> | <0> | <0> | |
Oplosmiddelen, fenolen (mg/l) | <0> | <0> | <0> |
FAQ:
1. Kunt u voor consument aanpassen?
Ja, kunnen wij voor u volgens uw vereiste aanpassen.
2. Bent u fabrikant of handelsmaatschappij?
Ja, zijn wij fabrikant van het materiaal van de waterbehandeling van China.
3. Hoe lang uw levering zal duren?
Met 35 dagen na het ontvangen van storting.
4. Hoe waarborgt u uw naverkoopdienst?
Ten eerste, controleert ons begin van de productkwaliteit met ontwerp, redelijke lay-out, effectief waterkwaliteit voor elk stadium.
Ten tweede, goed-kennen wij keus merkcomponenten voor het materiaal van de waterbehandeling, zoals de het membraan van U.S.A DOW, het doseren van Italië SEKO pomp, Grundfos, SIEMENS enz.
Ten derde, heeft Ons product afstandsbedieningfuncties, als het materiaal mislukking voorkomt, onze ingenieur kan het systeem door de computer inspecteren om vraag te vinden, dan oplossing te verstrekken voor u.
Ten vierde, kunnen wij garantie 1 jaar verstrekken.
Contactpersoon: Ms. Candie Liang
Tel.: +8618823149433